Wczytuję dane...
Świat marki

Let's get Cosi

Tworzymy piękne paleniska, latarnie i poduszki, które nadadzą wyjątkowego nastroju każdemu wieczorowi. Zaczarowaliśmy już ogrody i tarasy zachodniej Europy, teraz pora na Twój. Znadź swoje własne Cosi.

Wydobądź piękno wieczoru

Ulubiona muzyka, kieliszek dobrego wina, wciągająca książka... a może rodzinne lub przyjacielskie grono i radosna zabawa? Cosi w każdej sytuacji doda uroku i magii swoim blaskiem oraz przytulnym ciepłem. Ty usiądź wygodnie i zrelaksuj się.

Holenderski design

Cosi to dzieło holenderskich projektantów stworzone z myślą o pięknych chwilach w Twoim życiu. Tak jak Ty, jesteśmy estetami. Dlatego wszystkie nasze latarnie gazowe, paleniska oraz poduszki grzejące poza funkcjonalnością i bezpieczeństwem cieszą swoim nowoczesnym wyglądem, który dopełni kompozycję każdego wnętrza, ogrodu oraz tarasu. 

W domu i na zewnątrz

To, co łączy wszystkie nasze produkty to niezwykła elastyczność w użyciu. Korzystaj z blasku oraz ciepła swojego własnego Cosi zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Nasze latarnie gazowe oraz poduszki możesz również zabrać ze sobą w podróż - wszędzie tam, gdzie zechcesz stworzyć wyjątkową atmosferę i miły nastrój.

Odkryj piękno grzewczych kolekcji Cosi

Przejdź do kolekcji
Świat marki Cosi