Wczytuję dane...
Model: 5810000
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8712757465781

Elektryczna poduszka rozgrzewająca Cosipillow

Gdy temperatura spadnie, poduszki Cosipillows sprawią, że Twój wieczór będzie przytulny, a jednocześnie komfortowy. Od tej pory nie będziesz musiał się martwić w chłodne, nieprzyjemne wieczory czy mroźne poranki. Dzianinowa poduszka Cosipillow to hit, który z całą pewnością stanie się Twoim ulubionym gadżetem! Dzięki temu, że jest wyposażona w element grzewczy na podczerwień, szybko i bez najmniejszego problemu możesz sterować temperaturą, dopasowując ją do własnych preferencji. Taka poduszka sprawdzi się nie tylko w domu, ale też w podróży, pod namiotem, w szpitalu, a nawet w pracy położona na oparcie krzesła.

Poduszka ogrzewająca o praktycznym zastosowaniu

Oferowane przez nas elektryczne poduszki rozgrzewające są wykonane z wysokiej jakości tkaniny Sunbrella, dzięki czemu są odporne na przebarwienia, pleśń, a także na szkodliwe promieniowanie UV. Nadają się więc do użytku zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Wszystkie poduszki Cosipillows są przyjazne dla środowiska, ponieważ ogrzewają ciało bezpośrednio, nie tracąc swojego ciepła. Pozwala to na oszczędność energii, ponieważ nie trzeba podkręcać termostatu.

Jak działają elektryczne poduszki rozgrzewające?

Poduszki ogrzewające Cosipillows mają trzy ustawienia ciepła: niskie 38°C, średnie 45°C i wysokie 50°C. Wyboru dokonuje się za pomocą przycisku sterującego na poduszce. Po naciśnięciu przycisku włącza się element grzewczy na podczerwień, dzięki czemu można cieszyć się przyjemnym wieczorem w komfortowym cieple nawet w bardzo mroźne dni. Poszewkę elektrycznej poduszki rozgrzewającej można prać zgodnie z instrukcją znajdującą się na metce umieszczonej po wewnętrznej stronie. Pamiętaj, że poduszki wewnętrznej, a także systemu podczerwieni nie wolno prać, ponieważ spowoduje to uszkodzenie całego produktu.

Poduszki ogrzewające Cosipillows są dostarczane wraz z akumulatorem oraz zasilaczem. Jeśli marzy Ci się odpoczynek na miękkiej sofie lub w swoim ulubionym fotelu, postaw na nasze poduszki, które z pewnością Cię zachwycą.

pillow1

pillow2pillow3

pillow4

Specyfikacja

 • Kod EAN: 

  8712757465781

 • Kolekcja: 

  Cosipillow

 • Kolor: 

  Dzianinowa szara

 • Materiał: 

  tkanina tapicerska Sunbrella

 • Moc grzewcza: 

  Wysoka

 • Numer artykułu: 

  5810000

 • W zestawie: 

  Bateria i ładowarka

 • Wydajność grzewcza: 

  Niska 38°C, średnia 45°C i wysoka 50°C

 • Wymiary: 

  40 x 60 cm